« Veljača 2020 »

„Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva – školska godina 2019. – 2020.”

Poštovani roditelji,

i ove školske godine grad Slavonski Brod se prijavio za nastavak provedbe projekta Lunch Box.

Pozivamo Vas da, predavanjem DOKAZA - fotokopije dokumenta kojim se dokazuje jedan ili više kriterija iz Tablice 1, uključite Vaše dijete u projekt Lunch Box IV – osiguranje besplatne užine u školi.

Nakon odobrenja projekta, a na osnovu prikupljenih dokaza - fotokopije dokumenta (Tablica 1 - DOKAZI), Škola će donijeti Odluku o uključenosti 48 učenika (projektom određeni broj učenika).

Prema projektu minimalno 90% sve uključene djece u projekt moraju činiti djeca iz obitelji koje su korisnice prava na doplatak za djecu (prvi kriteriji u Tablici 1)

Tablica 1
  KRITERIJI DOKAZI
1. Djeca iz obitelji koje su korisnici prava na doplatak za djecu Važeće Rješenje o priznavanju prava na doplatak za djecu ili Potvrda o isplaćenom doplatku za djecu HZMO-a ili Potvrda o visini dohotka i primitka Porezne uprave iz koje je vidljiva isplata dječjeg doplatka
2. Djeca iz višečlane obitelji (obitelj s troje i više djece) Izjava o članovima zajedničkog kućanstva i Rodni listovi djece ili Potvrde o školovanju ili Potvrde o nezaposlenosti
3. Djeca iz jednoroditeljskih obitelji (isključivo djeca s jednim roditeljem upisanim u rodni list, ili ukupno skrbništvo samo jednog roditelja (dijeljeno skrbništvo nije prihvatljivo) ili djece umrlog roditelja) Rodni list djeteta ili Izvadak iz matice rođenih ili Važeća Odluka suda o roditeljskoj skrbi ili Smrtni list roditelja ili Izvadak iz matice umrlih
4. Djeca iz obitelji u riziku od siromaštva, koja se po osobnoj procjeni djelatnika škole ili centra za socijalnu skrb, nalaze u nepovoljnim osobnim, socijalnim i materijalnim okolnostima, a razlog nije činjenica da su iz višečlane ili jednoroditeljskih obitelji Mišljenje/Izjava školskog pedagoga, učitelja, ravnatelja škole, socijalnog radnika ili druge stručne osobe upućene u nepovoljne životne prilike učenika.

objavio: Josip Đurđević   datum: 2. 10. 2019.

Popis udžbenika za 2018.-2019.:

Raspored pisanih zadaća

OŠ IGK SB

Škola za život - eksperimentalni program