« Kolovoz 2018 »

Za djecu i mlade započinje "Ljeto u Brodu 2018."

Grad Slavonski Brod već dvadeset i treću godinu zaredom tijekom ljetnih školskih praznika priprema programe za djecu i mlade našega grada. U suradnji s brodskim udrugama organizirani su raznovrsni ljetni rekreativno-zabavni sadržaji i brojne zanimljive aktivnosti. Nositelji programa su Zajednica sportskih udruga i Zajednica tehničke kulture Grada Slavonskog Broda.

Organizirano i osmišljeno provođenje slobodnog vremena djece i mladeži tijekom školskih praznika uz stručno vođenje i nadzor, unaprjeđenje zdravlja i zdravog načina življenja, međusobno natjecanje i stjecanje pozitivnih navika polaznika športskih škola, stvaranje prijateljstava, zabava, učenje i vježbanje te samopotvrđivanje osobnih sposobnosti školske djece i mladeži kroz različite aktivnosti samo su neki od ciljeva ljetnih programa i aktivnosti.

Samo neke od aktivnosti su ljetna škola kajaka i kanua za početnike, karate škola, škola košarke, kuglanja, odbojke, stolnog tenisa, vaterpola, taekwondo-a, izleti na planinarski dom i druge.

Organizirane su i brojne radionice, a neke od njih su modelarska, radionica minijatura i maketa, radioamaterske i origami radionica. Za obožavatelje fizike i SF-a tu su primjerice Astronomska abeceda, SF filmski maraton i Astronomska opažanja Perzeidi.

U programe "Ljeto u Brodu 2018." aktivno se mogu uključiti djeca i mladi s područja grada, a svi sadržaji su besplatni. Podsjetimo da je ove godine Grad Slavonski Brod uveo još jedan gradski program za djecu, a to je prvi Brodski ljetni kamp za kojeg su i djeca i roditelji pokazali velik interes.

Program „Ljeto u Brodu 2018.“ možete pročitati i preuzeti ovdje.

Priloženi dokumenti:
Ljeto_u_Brodu_2018_letak_zajednica.pdf (1.67 MB)

objavio: TOMISLAV LAČIĆ   datum: 19. 6. 2018.

Okvirni vremenik pisanih provjera znanja:

Matična škola   Područna škola Donja Vrba

Matična škola    Područna škola

Popis udžbenika za 2014.-2018.: