Akcija prikupljanja starih baterija

Vrijeme aktivnosti: 30. svibnja 2012.

Nositelji aktivnosti: učenici, širi projektni tim, razrednici.

Ishodi učenja:

ZNANJE: prepoznati i definirati proizvode i usluge koji su u ponudi i potražnji na sajmu; izračunati produktivnost i utvrditi komparativne prednosti; razviti poduzetničku ideju.

VJEŠTINE: pokazati sposobnost individualnog rada i rada u timovima; pokazati sposobnost priopćavanja ideja drugima na učinkovit način; pokazati sposobnost kreativnog i inovativnog razmišljanja; pokazati vještine planiranja, delegiranja i vođenja tijekom grupnog rada; pokazati sposobnost prepoznavanja i navođenja rizika; odrediti ekološke posljedice njihovih akcija; ilustrirati sposobnost za rješavanje problema i donošenja odluka zajedno s drugima; pokazati sposobnost ocjenjivanja rezultata i procesa grupnog rada; predstaviti poduzetničku ideju.

STAVOVI: preuzeti odgovornost za završetak zadataka, ispunjenje obveza i rokova; preuzeti inicijativu za umrežavanje s pojedincima i grupama; pokazati sposobnost za samostalni rad; pokazati sposobnost poštivanja drugih; pokazati odgovornost za javna dobra.

objavio: Administrator   datum: 8. 9. 2012.