Dragi učenici,

ovdje u našoj školi, vaše mišljenje, osjećaji i pitanja su nam izuzetno važni. Shvaćamo da se ponekad mogu pojaviti situacije ili osjećaji s kojima se osjećate nesigurno ili zbunjeno, što je sasvim u redu. Zato smo otvorili ovaj Sandučić povjerenja kao siguran prostor gdje možete podijeliti svoje misli i osjećaje s našim školskim pedagogom.

Na ovoj stranici možete pronaći jednostavan obrazac koji vam omogućuje anonimno ili s vašim imenom i e-mailom poslati poruku pedagogu. Neovisno o tome jeste li zabrinuti zbog školskih problema, emocionalnih poteškoća ili jednostavno želite razgovarati o nečemu što vas tišti, naš pedagog je tu da vas sasluša i pruži podršku.

Ako želite, možete upisati svoje ime i prezime, kao i e-mail adresu, kako bi vas pedagog mogao kontaktirati i dogovoriti sastanak u školi ako to želite. Vaša privatnost je naš prioritet, i sve informacije koje podijelite ovdje bit će tretirane s najvećim poštovanjem i povjerenjem.

Ne oklijevajte koristiti ovaj alat ako osjećate potrebu za razgovorom ili podrškom. Vaša sreća i dobrobit su od izuzetne važnosti za nas, i radujemo se što vam možemo pružiti podršku u vašem školskom putovanju.