Zahvala sponzorima za podršku na Sportskim igrama mladih

by | 4. srpnja 2024

S ponosom obavještavamo naše učenike, roditelje i prijatelje škole da su učiteljice naše škole uspjele pronaći sponzore za sudjelovanje naših učenika na državnom natjecanju Sportskih igara mladih, koje će se održati krajem srpnja u Rijeci. Zahvaljujući sponzorstvu tvrtki Simplex d.o.o. i UO Sidro, osigurali smo majice i lopte za naše mlade sportaše.

Tvrtka Simplex d.o.o. velikodušno je financirala majice i tisak za djecu i njihove voditelje, dok je UO Sidro pokrio troškove nabave lopti. Ovim putem želimo im izraziti iskrenu zahvalnost na podršci i pomoći koja je omogućila našim učenicima sudjelovanje u ovoj važnoj manifestaciji.

Naši učenici će se natjecati u disciplinama graničar za 1. i 2. razrede te atletici za 3. i 4. razrede. Sportske igre mladih najveća su amaterska sportska manifestacija u Europi, a svojom tradicijom dugom 28 godina svjedoče o važnosti sporta i zdravog načina života. Igre povezuju sve sudionike i promiču društvene vrijednosti među djecom i roditeljima.

Iako su Igre usmjerene na amaterski sport, sve aktivnosti provode se prema standardima profesionalnih natjecanja. Održavaju se pod pokroviteljstvom Međunarodnog olimpijskog odbora, Europske komisije, UEFA-e, FIDE-a te pod visokim pokroviteljstvom Vlade Republike Hrvatske i Hrvatskog Sabora. Sportaši i sportašice imaju priliku sudjelovati u vrhunski organiziranim natjecanjima u 10 sportova od siječnja do rujna, potpuno besplatno.

Zahvaljujući Plazma Sportskim igrama mladih, naši učenici imaju priliku razvijati sportske vještine, zdrav način života te društvene vrijednosti poput tolerancije i suradnje. Ova manifestacija predstavlja alternativu sjedilačkom načinu života i potiče tjelesnu aktivnost među djecom.

Još jednom zahvaljujemo našim sponzorima, Simplex d.o.o. i UO Sidro, koji su prepoznali važnost sporta i zdravog života te omogućili našim učenicima sudjelovanje na ovoj prestižnoj manifestaciji.

S ponosom ćemo predstavljati našu školu na Sportskim igrama mladih u Rijeci!

ADRESA

Huge Badalića 8