preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Kalendar
« Prosinac 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Školsko zvono

Digitalni list učenika Osnovne škole „Ivan Goran Kovačić“, Slavonski Brod

Moj hrvatski

Informatika

Portal udruge "Kultura, mediji i edukacija"- ARTHEA

Društvena mreža Glocal art za znanstveno-umjetničke projekte

 

Raspored individualnih informacija za roditelje
školska godina 2018./2019.

Razred i učitelj/ica

Informacije prijepodne

Informacije poslijepodne

1.A - Andrea Fajdetić

PONEDJELJAK
9,50-10,35

ČETVRTAK
17,00-17,45

1.B-Ljubica Bagarić

1. tjedan: petak 11,30- 12,20

2. tjedan: srijeda 17,00- 17,45

2.A - Alma Jašarević

PONEDJELJAK 8,50 - 9,35 1. tjedan

PONEDJELJAK 16,45 - 17,30 2. tjedan

2.B - Lidija Šušak

PONEDJELJAK 2.tjedan
8,50-9,35

PONEDJELJAK 1.tjedan
16,45-17,30

3.A - Vatroslava Jelčić

UTORAK 9,50 - 10,35

ČETVRTAK 16,10 - 16,55

3.B - Vedrana Dugalić

ČETVRTAK 10,45 - 11,30

ČETVRTAK 15,20 - 16,05

4.A – Ivana Blekić Petričević

SRIJEDA
08,50 - 9,35

SRIJEDA
17,00 - 17,45

4. B- Andrea Blaževac

PONEDJELJAK 9,50-10,35

UTORAK 17,00-17,45

3.r.DV Ivančica Kraljik-Vlainić

PONEDJELJAK 11,30-12,15

PONEDJELJAK 16,00-16,45

2.i 4.r.DV Katica Lačić

PONEDJELJAK 11,30-12,15

PONEDJELJAK 16,00-16,45

5.A Tomislav Lačić

1. TJEDAN
petak
10:50 – 11:30,

2. tjedan
ponedjeljak
17:00 – 17:45

5.B Emilija Dodig

1. tjedan
UTORAK
10:45-11:30

2. tjedan
UTORAK
14:00 – 14:45
poslije 14:45 uz najavu

6.A Renata Majdandžić

2.tjedan: petak, 10,45 - 11,30 h,

1.tjedan: četvrtak, 17,15 - 18,00 h

6.B Mirna Matej Švaganović

1.tjedan: četvrtak 13,30 - 14,15
svaki prvi ponedjeljak u mjesecu
18,00 – 19,00

2. tjedan: četvrtak 10,45 - 11,30 svaki prvi ponedjeljak u mjesecu
18,00 – 19,00

7.A - Cecilija Zvonarek

1. tjedan
SRIJEDA
10.45 - 11.30

2. tjedan
ČETVRTAK
17.00 - 17.45

7.B - Ina Babić

1. tjedan
petak
9.35 - 10.20

ponedjeljak
18.00 - 18.30

8.A Marija Matić

1. TJEDAN
srijeda
17.00 - 17.45 (uz najavu)

2. TJEDAN
srijeda 8.50 - 9.35

8.B Marijana Lopojda

1. tjedan
UTORAK
15:00 - 15:45

2. tjedan
PETAK
9:50 - 10:35

Blanka Marinović

2.tjedan UTORAK 10,45 - 11,30

Po potrebi i uz najavu roditelja

Anita Hrgović

1.tjedan petak 9.50 - 10.35

Po potrebi i uz najavu roditelja

Frankopan Mariano Klarić

1. tjedan Četvrtak 12:20-13:10

2. tjedan Petak 15:05-15:50

Jasna Basanović

po potrebi i uz najavu roditelja

Svaki utorak u 17:00.

Barbara Jandrečić

1. tjedan
Četvrtak 9:50 - 10:35

Po potrebi i uz najavu roditelja

Maja Sertić-Soldo

2. tjedan četvrtak 10.45 - 11.30

Po potrebi i uz najavu roditelja

Iva Čokolić

1. tjedan
četvrtak 11:35-12:20

Po potrebi i uz najavu roditelja

Vesna Srnić

1. tjedan
ČETVRTAK 13:10-13:55

2. tjedan
UTORAK 10:50-11:30

Dunja Sokolar

1. tjedan
PETAK
13,15 – 13,45

-

Ljubica Jozić

srijeda 2. tjedan 9:50 - 10:35

po potrebi i uz najavu roditelja

Snježana Mitrović

1.tjedan
PONEDJELJAK 11.35 - 12.20

Po potrebi i uz najavu roditelja

Snježana Bošnjak

1. tjedan , ČETVRTAK, 14.15-15.30

2. tjedan. ČETVRTAK, 8.45-9.35.

Magdalena Vovra

1. tjedan
Srijeda 14:00-14:45

2. tjedan
ponedjeljak 13:30 - 14:15




preskoči na navigaciju