Promocija programa

Dan škole

21.ožujka smo proslavili Dan škole. U sklopu projekta "Poduzetništvo" posjetiteljima smo predstavili GLOBE program, mjerne instrumente, mjerenja i naša zapažanja. Posjetiteljima i ostalim učenicima se svidjelo, a također i nama samima.

Posjet školi „Ivana Brlić Mažuranić“, Slavonski Brod

Cilj posjeta bio je motivirati učenike navedene škole za uključivanje u GLOBE program. Naši učenici su prezentirali GLOBE aktivnosti naše škole: demonstrirali mjerenja i eko akcije.

Uspjeli smo zainteresirati domaćine, ostvariti suradnju te očekujemo da se uključe u program kroz određeno vrijeme.

Promocija GLOBE programa u našoj školi

Kako bismo osigurali nastavak rada GLOBE programa u našoj školi, bitno nam je uključivanje novih učenika, atoga smo posjetili učenike četvrtih odjela koje smo zanimljivim prezentacijama i mjernom opremom pokušali motivirati za naš rad.

Obećali su priključiti nam se sljedeće školske godine.